| ChaosHunt a întrebat:

Salutare TPU, am si eu o intrebare pentru voi.
Mai intai de toate, eu cand eram mic jucam tot felul de jocuri, am jucat fooooooooarte multe. Insa, am doua jocuri care mi-au marcat in sensul bun copilaria. Din nefericire, NU mai stiu cum se numesc, pentru ca as vrea sa el joc din nou.
Voi descrie jocurile in cazul in care stiti cum se numesc, va rog nu ezitati sa-mi spuneti.

Primul joc este unul pun mai ciudat, era first person. Te in mijlocul strazii, intr-un oras, si in fata ta se afla o fata, o doctorita daca nu ma insel, care te pun s-o urmaresti. Ajungi intr-un fel de spital parca. Si aici incepe toata aventura, pe parcursul jocului iti faci tot felul de parteneri care urmeaza sa te ajute pe parcurs. Mai tarziu partenerii tai incep sa moara, si ca sa-i ajuti, o coechipiera creeaza o masina pentru clonare. Astfel, te puteai clona.

Al doilea joc este de razboi, este un joc third person. Este cu 4 soldati, toti coechipieri intre ei. Te poti schimba in oricare din cei 4 soldati, oricand vrei. Va puteti ajuta intre voi. Cum spuneam, este un joc de razboi.

Cine raspunde macar la 1 din intrebari, dau funda! va rog big grin

Răspuns Câştigător
| Sufletzelll a răspuns:

Conflict Desert Storm?

| ChaosHunt explică (pentru Sufletzelll):

Doamne, Dumnezeu sa te binecuvanteze! Exact asta este jocul, te iubesc frate, il caut de 6 ani si nu-l gaseam, MULTUMESC! Daca pana maine nu primesc raspuns de la altii si pentru celalalt joc, iti voi da funda big grin

3 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Conflict desert storm! sau hidden and dangerous! stiai ca seria conflict este de fapt un fel de copie a lui hidden and dangerous! sau probabil cei de la hidden and dangerous pornisera initial pe ideea asta cu patru soldati care luptau in misiuni impreuna! si nu neaparat conflict sau socom eventual! eu ca sa fiu sincer daca seria conflict am jucat! e nu am jucat de fapt hidden and dangerous! da sigur e tare seria! primul era misto cand trebuia sa ai grija cum mergeai cu masina pe dune! ca altfel daca te rasturnai ii pierdeai pe toti! stiti probabil ca apareau ca niste schelete pe ecran! in sensul ca erau morti!

| Sufletzelll a răspuns:

Poti sa iti iei si Conflict Desert Storm 2, e super! Cat despre primul joc ma duce cu gandul la asta: uberSoldier