| just4ecko a întrebat:

Am si eu o intrebare... poate e cam idioata, dar vreau un raspuns.
Pot face un server de Metin2 dedicat fara a plati o firma de hosting?
Daca da astept un add la Y! M: just4ecko

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| SwiTc3r a răspuns:

Nu conteaza cum vrei serverul...fal cum vrei happy tot trebuie a-l pornesti u si daca e cu mc.txt si daca nu e.bafta

2 răspunsuri:
| SwiTc3r a răspuns:

Normal ca poti...il faci normal dar trebuie sa il deschizi tu ca sa poata intra playerii... daca il hostezi o sa fie on 24/24 fara lag happy

| just4ecko explică (pentru SwiTc3r):

Ideea e ca il vreau serverul dedicat, nu cu MC.txt. Cu client propriu...
Calculatorul poate sta aprins 24/24 iar de lag, nu imi fac probleme.

| SwiTc3r a răspuns (pentru just4ecko):

Nu conteaza cum vrei serverul...fal cum vrei happy tot trebuie a-l pornesti u si daca e cu mc.txt si daca nu e.bafta