| Leo124 a întrebat:

Am si eu o problema.
Deci.
Mi-am instalat Gta V, mi-a mers totul bine.
Dau sa intru in el, mi se incarca cateva secunde introul de la inceput si dupa mi se inchide jocul fara nicio eroare, fara sa imi apar ceva.
Daca ma puteti ajuta si daca ati patit si voi asa, va rog sa imi spuneti!
O zi frumoasa!

2 răspunsuri:
| Pomorișaț_Vladimir_1995 a răspuns:

Asa ceva nu am mai patit, dar ai putea sa pornesti jocul ca administrator, si daca tot asa face, stergel si instaleaza-l din nou. sper ca te-a ajutat ce am mentionat mai sus

| Catalin24n a răspuns:

Gta V cere multe resurse
Neaparat trebuie sa ai 4gbRAM+
Gta 5 ocupa un spatiu in jur la 100 gb
Asta poate depinde si de unde la downloadat

Am patit si eu o data acelasi lucru, mi-a mers introul de la joc si apoi se inchide jocul
Pana la urma am aflat ca era din cauza Launcherului

Incearca sa instalezi GTA 5 din alta parte sunt multe siteuri
ThePirateBay.etc.