| Dariusel97 a întrebat:

Am si eu o problema, am instalat spider-man 3 si cand intru in el imi apar videoclipurile alea si dupa se incarca si ramane asa se tot incarca. Puteti sa imi spuneti si mie ce are?

Răspuns Câştigător
| Generation22 a răspuns:

Pai ai niste fisiere lipsa si nu se duce incarcarea pana la capat ar trebui sa il reinstalezi si sa ai grija sa instalezi si direct xwinking funda plz

| Dariusel97 explică (pentru Generation22):

Am rezolvato de mult si problema asta era trebuia sa il reinstalez ca am avut prea multe programe in bara si deaccea multumesc oricum

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat