| NickName23 a întrebat:

Am instalat GTA SAN ANDREAS, am instalat tot corect, il deschid, totul merge bine pana se termina filmuletul de la început, apoi mi se închide jocul fara nicio eroare fara nimic... Ce pot face pentru al face sa meargă? Am cautat multe metode sa il fac sa meargă, dar degeaba, nimic nu functioneaza... Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti se inchide ecranul? Adica se face negru? Apasa space!

| Ryuunosuke a răspuns:

Probabil nu este bun link-ul de unde ai instalat GTA SAN ANDREAS, mai bine încearcă să descarci din altă parte GTA SAN ANDREAS.