| sinnz a întrebat:

Salutare TPU, am si eu o problema, vreau sa ma joc si eu empire earth, dar cand intru in el si dau sa joc ma scoate si imi spune : Has stopped working. sad ajutati-ma si pe mine, Funda! :*

Răspuns Câştigător
| Floryyyyynnn a răspuns:

Raspunsul este simplu : Ori nu ai sistemul de piese din calculator optim pentru a rula acest joc, Ori o fila din joc lipseste, ea poate fi downloadata de pe net...

| sinnz explică (pentru Floryyyyynnn):

Nu e din laptop, inainte sa reinstalez windowsu imi mergea perfect toate jocurile, dupa ce l-am reinstalat praf toatestraight face...sad

1 răspuns: