| BogdanToma a întrebat:

Vreau sa ma joc GTA San Andreas Multiplayer si imi trebuie gta san andreas instalat in calculator! am intrat pe site-ul le sa-mp si l-am descarcat.Cand intru sa joc, aleg un server si ii dau "connect" problema este ca in momentul cand ii dau la "new game" se blocheaza latopul! Prolema este :
1 - de la versiunea sa-mp.
2 - din cauza ca am Gta san andreas original.
3 - deoarece ca am Windows Vista!
Va multumesc si va rog eu mult de tot ajutati-ma va dau funda, si vot folositor la toti!

Răspuns Câştigător
| Tzomy07 a răspuns:

Da trebuie sa ai instalat si cand intri pe samp jos in stanga si scrie internet dai pe internet si iti arata mai multe servere si dai pe care vrei. Sper ca te-a ajutat! Doresc funda!