| Tretix a întrebat:

Am vazut acum cateva luni un film pe PRO Tv sau Prima, nu mai stiu exact in care era vorba despre un oras infectat de un virus care se transmite prin sange iar actorii, carora nu le stiu numele erau: un baiat tanar, o adolescenta, tatal acesteia si o negresa tanara cu parul cret. Eu am prins la inceput patrea in care ei erau izolati intr-un bloc inalt caci pe strazi umbla populata infestata cu acel virus. Ei gasesc o masina si se aprovizioneaza cu alimente dintr-un supermarket, caci peste tot era psutiu si calatoresc, alimenteaza masina cu benzina, innopteaza pe unde pot, etc. Am dat aceste detalii pentru ca unii dintre voi poate isi vor da seama despre ce film vorbesc. Multumesc anticipat. Vreau numele filmului, dau funda.

2 răspunsuri:
| AlexShadow26 a răspuns:

Cred ca e 28 days later

| florinflorinell a răspuns:

Cred ca se numeste: Legenda Vie... filmul acesta are legatura cu ce ai scris tu acolowinking! Sper ca te-am ajutat, bafta! big grin