| boogyezonn1 a întrebat:

Salutare TPU, Am vazut si eu pe Youtube niste MSTS cu trenurile romanesti. Eu m-am gandit intr-o seara : Daca eu sunt pasionat de trenuri de ce nu imi fac si eu MSTS cu trenurile romanesti. Urmatoarea zi am inceput si am in stalat toate programele de la TUTORIALE de pe www.train-sim.ro si le-am instalat in Microsoft Games / Train simulator toate dar, am descarcat niste locomotive si cabine de pe trenulezZe si le-am pus in convoi. Dar nu stiu ce trebuie sa fac pentru a instala o ruta, activitate sau o locomotiva + cabina sa. Nu stiu cum trebuie sa fac.
Celui care ma ajuta Ii dau FUNDA si respectul meu! + vot! Multumesc!:);)

Răspuns Câştigător
| BogdanVTR a răspuns:

Si eu sunt pasionat feroviar si te ajut cu placere.In primul rand intri in train simulator editors tools, selectezi new consist(o sa-l in meniul file)apoi cauti locomotiva romaneasca
PSbig grinaca vrei sa te ajut sa instalezi si cabinele trimite-mi MP cu ID-ul tau de skype

2 răspunsuri:
| Angishor a răspuns:

Buna, am descarcat si eu jocul dar imi cere parola cand vreau sa-l dezarhivez...nu stiu daca te mai joci, daca poti sa ma ajuti...

| Măă_Robby_1998 a răspuns:

Da-mi add robii.robiixd