| Trickster a întrebat:

Am vrut sa ma apuc de LOL, dar când întru în meci, mai exact în client, primesc eroare deoarece rezoluția monitorului este prea mica. Dacă o schimb din fișiere și întru iar în joc, aceasta se resetează. Menționez ca am rezoluția 1280x1024 la monitor. Sper sa primesc ajutor.

Răspuns Câştigător
| dani420 a răspuns:

Aveam aceeași problemă acum ceva vreme...eu aveam un tovarăș care imi intra pe cont, si schimba el rezoluția intr una mai mică. Apoi imi mergea. Încearcă așa happy

1 răspuns:
| Trickster explică (pentru dani420):

Am rezolvat problema activand optiunea windowed screen. Acum ramane de vazut cum ima invat cu jocul, avand in vedere faptul ca sunt atatia campioni/atatea puteri