| Daggy a întrebat:

Salutare TPU, as avea nevoie de un account pe samp bzone roleplay server cine poate sa ma ajute.pls.Multumesc

2 răspunsuri:
| Alex1 a răspuns:

In sfarsit e cineva sa intrebe de sa mp...Deci poti sa intri pe serverul meu e romanesc numai ca fara arme cand mori iti dispar ip-ul e 46.4.62.81.8024 o sati scrie acolo toate comenzile! apesi t pentru chat si apesi/cmds pentru comenzi poti sa iei orice autovehicul arme(se cumpara)toate ciudatenile casca pentru motoreta apasand(casca) sa fugi de 100 de ori mai mult apasand left click la mouse (butonul din stanga)intrand in chat si activand speed scriin /speed
e cel mai bun server din Romania si are dimineata 8-12 intre 60-110 jucatori si dupaea 12-00 intre 110 si 245 de jucatori...si nu uita ip-ul e :46.4.62.81.:8024

| MihaiKJL a răspuns:

Am eu un cont de lvl 10 aproape 11 si cu 2 mil jumate pe el daca esti interesat lasa-mi PM>.