| Gabriell1221 a întrebat:

As dori sa imi spuneti si mie un metin2 frumos. Frumos fiind sa fie pvp pana in armura beta si arma beta. daca e sa fie si cu king, e bine si asa. Cine imi da unu`l frumos ii dau funda + ce mai vrea el! Plizz ajutor

Răspuns Câştigător
| ClaudiuBoSSeven a răspuns:

Iti dau eu unul pvp-pvm(metin2imperia).Este destul de bun...Se fac bani repede,itemele sunt ieftine,ai costume de scrima,fotbal, iepure, de salsa, box, freze smechere si multe altele...