| Jozef a întrebat:

As dori sa intreb de ce mi se opreste patccherul la metin2 la 33.3% sau la 66.7%? Dau funda la raspunsul care m-a ajutat cel mai mult.

Răspuns Câştigător
| CookieFace a răspuns:

Imi pare rau sa iti spun dar daca se opreste parcherul inseamna ca ori nu e bun patch-ul si trebuie sa dezinstalezi jocu si sa il reinstalezi apoi s-ar putea sa mearga funda?

1 răspuns:
| MasterXXL a răspuns:

Eu zic ca trebuie sa reinstallezi.Asta mi s-o intamplat si mie dap mie mi se incarca foarte greu nu se oprea...In orice caz incearca reinstall