| IustinGood a întrebat:

Salutare TPU, as vrea sa incep sa fac videoclipuri cu jocuri pe youtube, stiti, ceva gen prediepie, si vreau sa folosesc acelasi program ce-l foloseste si el, Windows Movie Maker, dar nu stiu sa inregistrez cu el, adica nu vad unde este butonul de Record, cine ma ajuta ia

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea cred ca Pewdiepie foloseste W.M.M. dar ma rog. Jocurile nu se ingregistreaza cu acel program, el este numai pentru motaj si editare ( slab calitativa dupa parerea mea ). Ca sa inregistrezi un joc ai nevoie de Fraps.

| uriaking123 a răspuns:

Www.facebook.com/CrazyWorld.Si da-mi un like aicia plz si foloseste Sony vegas pro 9;)