| AndraaAndra a întrebat:

Aveti sau stiti un program in care se fac videoclipuri ca si Windows Movie Maker? Pentru ca se tot blocheaza si nu stiu de ce! Rog raspuns!

10 răspunsuri:
| zamolczezingri31 a răspuns:

Nu sunt sigur,dar am înţeles că Real Networks cu Real Downloader, Real Player, etc. ar fi bun.În orice caz, cu acest program poţi downloada filme şi videoclipuri în calculatorul tău, ANDRA.Baftă!

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Avs e bun.
Pe curând!

| UnCorpSanatos a răspuns:

Sunt cateva:

VirtualDub
Openshot
Adobe Premiere Pro
Sony Vegas Pro
Lightworks
iMovie
VideoLAN Movie Creator
etc.
Vezi tu care le gasesti online usor.

| vRawr a răspuns:

Sony Vegas 2010/11/12/,dupa parerea mea e cel mai bun program pentru editarea filmuletelor. Poate parea putin complicat dar e foarte simplu odata ce inveti sa-l folosesti.

| Claudiu992 a răspuns:

Eu ti-as recomanda Adobe After Effects CS5 sau CS6, dar si Sony Vegas este destul de bun happy.

| AndraaAndra explică (pentru Claudiu992):

Ok,am incercat sa le descarc, Sony vegas l-am descarcat acum 1 luna si a expirat

| Claudiu992 a răspuns:

Ti-as recomanda un site/link dar regulile TPU nu imi dau voie.

| piersicuta99 a răspuns:

Sony vegas :*

| AndraaAndra explică (pentru piersicuta99):

Stii cum sa il descarc?

| AndraaAndra explică (pentru AndraaAndra):

(Sony vegas)