| KirinGeo a întrebat:

Salutare TPU, as vrea sa stiu cam in cate fps-uri mi-ar merge minecraft-ul si daca imi merge gta 5 (si in cate fps-uri) pe pc-ul asta :
Procesor Intel® Core™ i3-4170, 3.70GHz, Haswell, 3MB
Placa video : Gigabyte NVIDIA GeForce GTX 750 Ti OC Guru 2 WINDFORCE 2X, 2048MB, GDDR5, 128bit, 2x HDMI, 2x DVI
Placa de baza : Asus Express Gate
Memorie RAM : 4 GB

Răspuns Câştigător
| mcarstea2000 a răspuns:

Salut. Calculatorul o sa duca Minecraft fara probleme si fara lag si GTA 5 o sa iti mearga, dar la medium.

| KirinGeo explică (pentru mcarstea2000):

Mersi, voiam sa stiu daca se merita sa imi iau placa video si procesoru ala happy

1 răspuns: