| Edy_9708 a întrebat:

Salutare TPU as vrea sa stiu un metin privat exactca ca mondial mt2 doar mai super ...cine imi zice un raspuns bun

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://valmondial.fr/aora/ uite e fix ca mondial mt2 doar ca are o armura nou la lev 100 se numeste armura sexy...o sa afli u mai multe dupa ce intri.BFT

6 răspunsuri:
| WikiWikiBOY a răspuns:

Www.lunaris-online.org e misto dar cam mult bug... mentenanta tine cam mult...

| Edy_9708 explică:

Mersi ti-am dat funda

| Edy_9708 explică:

E super val mondial. sa stii ca nu merge metinul lunaris

| NeedforUzzY a răspuns:

Frate apucate de metin 2 lunaris e cel mai tare metin ai armuri noi armura aia (sexy) dragon cu atac 915 king 2 care pe tine e alb cu negruu cool rau lv max 255 sa crestii foarte repede.
www.lunaris-online.com

| NeedforUzzY a răspuns:

Imid ai funda?

| NeedforUzzY a răspuns:

Ba era www.lunaris-online.org scuze ca am spus com