| J0keR1797 a întrebat:

.. As vrea si eu sa stiu cand apare sau daca este aparut minecraft pentru playstation 3. Vreau sa il cumpar in carcasa nu de pe net sau alte chestii. Daca se poate sa imi spuneti cand apare daca nu este aparut sau de pe ce site pot cumpara.

3 răspunsuri:
| Energyboy a răspuns:

Nu exista.Este numai pentru Pc si pentru Xbox360.

| AndromedaGXY a răspuns:

Nu exista minecraft pentru ps3... si videourile de pe net sunt niste fakeuri... alteplatforme pentru minecraft in afara de pc sunt x-box si android

| Strat_Robert_1998 a răspuns:

Pai pe playstation network a aparut, costa 12.99 lire si poti sa downloadezi si demo, nu stiu cand apare minecraft in carcasa...