| Andreimacinca1 a întrebat:

Au venit Summer Sales-urile la Steam, si mi-am luat Arma 2 si Arma 2 Operation Arrowhead, pentru a ma putea juca DayZ mod.Totul merge binecu Arma 2, dar cu dayz nu e ceva bine.Cand deschid jocul,si incerc sa intru pe un server,se conecteaza la server,si dupa cateva secunde imi spune "Session Lost"Apuc sa vad putin chatul de pe server, si imi spune ca nu am BettleEye activat.Ce pot sa fac?
P.S. Nu e asa pe toate serverele.
Caut si o echipa cu care sa joc DayZ mod

Răspuns Câştigător
| Catalion a răspuns:

Scuze, voiam sa spun, instaleaza Arma 2: Operation Arrowhead Beta (Obsolete)

1 răspuns:
| Catalion a răspuns:

Instaleaza si DayZ Mod.