| AlexGamerul a întrebat:

Auziti cum pot sa cumpar jocul 18 Wheels Of Steel American Long Haul? Cel mai bun raspuns castiga funda!

3 răspunsuri:
| CosminSM a răspuns:

Http://www.okazii.ro/......+Haul.html dar de ce nu-l descarci?

| AlexGamerul explică (pentru CosminSM):

L-am descarcat, m-am jucat o ora si apoi a spus sa cumpar ''BUY FULL VERSION''.Am dat acolo, chiar vreau sa il cumpar dar nu ma lasa zice ca este eroare de la internet.

| CosminSM a răspuns (pentru AlexGamerul):

Incearca sa descarci un crack si sa-l copii in folderul jocului. http://www.mediafire.com/download/5thj95qjph48lk8/prism3d.exe