| alpha99Eduard a întrebat:

Salutare TPU,calculatorul meu este diferit de calculatoarele altor colegi cand este vorba de viteza la jocuri cu grafica sau efecte incredibile de exemplu Spiderman 3, GTA 4 si 5 si altele adica merge incet de parca as urmari imagini repede una dupa alta, este posibil din cauza placii mele video? Placa mea video este Ati Radeon HD 2400.Stie cineva care ar putea fi cauza pentru care imi merge calculatorul incet in timpul unor jocuri?

1 răspuns:
| SilviaDulcik a răspuns:

Placa video este foarte slaba si posibil tot calculatorul. Daca vrei sa iti cumperi ceva bun, te pot ajuta.

Mai intai spune-ne toata configuratia calculatorului.