| KrashTime a întrebat:

Care ma ajuta si pe mine sa fac un sv de metin2? Dau funda! Adaugati adresa mea de mess: sebychiriac@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| YahooStyle a răspuns:

Uite am sa vad sa te ajut eu.Ti-l fac eu numai ca tu ar trebui sa dai banii pentru HOST. DACA ESTI INTERESAT ADD:deiudey37@yahoo.com

2 răspunsuri:
| Jal33t1 a răspuns:

Ma baiatu vrei sa devii boss?laughing presupun ca da happy auzi primul lucru sa devii boss si sa creezi si tu un server trebuie sa ai un PC al naibii de bun intele? Al doilea lucru trebuie sa cauti pe net niste chestii cu care poti sa fac serverul eu le amhappy daca imi dai funda iti voi da programele; uite aici ad meu de mes floryn2999@yahoo.com.Auzi mai intai funda si pe urma programelelaughing nu mint.Am uitat sa te intreb happy la ce metin vrei sa faci server nou?

| YahooStyle a răspuns (pentru Jal33t1):

Colegu nu te inteleg eu am rezolvat cu baiatu daca tu nu ai bani sa dai pe un host e problema ta SALVE!
bY Yahoo