| UserAnonim98 a întrebat:

Caut pe cineva care se pricepe la Servere de Cs (ma refer la Hosturi, etc), deoarece as vrea sa-mi deschid un server.
1. Vreau sa stiu cat costa un Host de Server bunicel.
2.Care Mod atrage mai multi clienti? Mod: Zombie sau Furien sau Normal? Eu as vrea sa strang banii mai mult din VIP-uri, nu din Admine happy
3.Cam ce profit fac lunar? (Dacaies in pierdere nici numai are rost)
4.As vrea sa stiu un Host bun : care sa iti gaseasca playeri, dar sa nu aiba preturi exagerate de peste 70-90 lei happy
Multumescwinking Astept raspunsuri doar de la cei care s-au ocupat cu asta, si sunt in cunostinta de cauza happy happy

2 răspunsuri:
| gmbod1 a răspuns:

Te ajut eu sunt foarte priceput in host sa stii am avut si eu un svr hostat si era full mereu host gasesti am eu cateva dar nu as vrea as fac reclama.profitul il faci ca nah daca e dai 70 de lei host si restul in buzunar si daca dam un vip cu 2-3 euro te scoti sa stii.eu m-am ocupat de asta si sunt in cunostinta de cauza daca vrei sunt eu partenerul tauhappy.

| Sasha24 a răspuns:

Incearca http://hqh.ro/hosting/cs, cu doar 4 Euro pe luna poti avea un hosting decent, fara limita la ceva. Ieftin si eficient.