| Mus1k a întrebat:

Salutare TPU, ce jocuri shootere cu grafica MARE imi recomandati? except Crysis 2, seriile Battlefield si cele Call of Duty. (Le-am terminat)
Multumesc anticipat.

Sau in afara de acestea, ceva jocuri interesante, gen Assasin's Creed, orice serie, sa aiba grafica frumoasa.

6 răspunsuri:
| Radicalistul a răspuns:

Ce zici de sniper elite? Dar Terminator? Sigur ai jucat si Crysis Wallpaper?

| Mus1k explică (pentru Radicalistul):

E Crysis Warhead happy Nu Wallpaper

| Radicalistul a răspuns (pentru Mus1k):

Ooooo! ba este! Sunt 3 feluri:Wallpaper,, warhead si 2.Asa stiu eu.si am si vazut ultima misiune.identic cu warhead.

| Mus1k explică (pentru Radicalistul):

Wallpaper inseamna poza de fundal,tradus din engleza : Wall = Perete | Paper = Hartie, deci Hartie de perete, adica poza de fundal

| Radicalistul a răspuns (pentru Mus1k):

Daca zici tu

| andrei_7037 a răspuns:

Sniper ghost warrior http://www.youtube.com/watch?v=qYCgLVCK_PE > trailer