| Razvan1905 a întrebat:

Ce laptop sa imi cumpar: Sony VAIO SVE1511J1EW sau Toshiba Satellite L850- 13Q.Nu il iau de frumusete ci pentru jocuri si... net. Inclin sa cumpar Toshiba in privinta performantei dat?

Răspuns Câştigător
| SergoS a răspuns:

Toshiba e bun si el am avut unul si merg jocurile ca pe uns dar mai bun e Sony VAIO baftawinking

3 răspunsuri:
| raresbarbier a răspuns:

Sony VAIO Sony este marca excelenta te asigur.

| Razvan1905 explică:

Da, calitativ Sony si eu as alege.Dar performanta? Tohiba are procesor i5 cu ecran hd reroiluminat.Sony are procesor i3, iar despre ecran scrie dar ca este vaio(nu inseamna nimic pentru mine). Toshiba mai are si carcasa atiamprenta.Nu stiu ce sa zic.Inclin balanta spre Toshiba datorita ecranului si a procesorului i5.Alte pareri, adica argumentate, de ce ala si nu ala? Multumec oricum pentru raspunsurile prompte, o sa mai astept un pic si dau funda.Toata stima!

| Razvan1905 explică:

*retroiluminat,scuze.Nu imi bate tastatura la vechiul laptop si e cam pe duca, de-aceea imi cumpar altul.