| LaMbRiU21 a întrebat:

Salutare TPU ce sa aleg dinte jocurile astea pe PS4 o sa le i-au de pe Altex :

BattleField 4 : 129, 90 RON
Wolfenstein : The New Order : 149, 90 RON
Assassin's Creed Unity : 249, 90 RON
The Evil Within : 169, 90 RON
The Order - 1886 : 259, 90 RON
Call Of Duty : Advanced Warfare : 159, 90 RON
Far Cry 4 : 249, 90 RON
Dying Light plus 2 DLC-uri : 225, 00 RON
Watch Dogs : 169, 90 RON
DriveClub : 159, 90 RON
Infamous Second Son : 139, 90 RON
Sniper Elite III : 179, 90
Thief : 139, 90 RON

As dori un om care stie GAMING sa imi raspunda, dar si altii vreau un joc cu poveste buna, grafica buna, arme bune, si altele! Multumesc anticipat!
Fundaa :*

Răspuns Câştigător
| Furti a răspuns:

Ti-as recomanda Assassins Creed Unity.
E distractiv cand n-ai ce face, e open world, din cate am inteles te atasezi foarte mult de unul din personajele principale si daca-ti place putin istoria te vei bucura de decorul in care se petrece toata actiunea (revolutia franceza... prima), iar grafica este foarte bine realizata, ca la mai orice joc lansat in zilele noastre.
Eu unul pentru jocul asta as opta.

| LaMbRiU21 explică (pentru Furti):

Multumesc frate! Mai ajutat foarte mult! big grin Ala o sa mi-l iau!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa incepem cu primul joc:battlefield 4 ar fi o alegere buna deoarece are grafica uimitoare si un multiplayer de exceptie, n-o fi el bun la poveste dar nahappy nici un joc nu-I perfect.(apropos a aparut battlefield hardline asa ca te sfatuiesc sa-l iei pe acesta deoarece este nou si jocurile noi au imbunatatiri majore)
wolfestein:the new order eu spun numai de jocurile de care sstiu sau le-am jucathappynu prea stiu nimic despre jocul asta, la fel si despre urmatoarele 2.
Call of duty advanced warfare a facut progrese cu grafica dar tot nu-l poate ajunge pe battlefield totusi story-ul la jocul asta este bun.
Far cry pas...
Daca iti plac jocurile cu zombi poti allege gying lught.
In watch dogsesti un hacker care trebuie sa hackuiasca oamenihappygrafica buna(ce pot sa zic)happy
pass la restulhappy
Orcum depinde de preferintele tale dupa mine eu as allege:Assassin's creed unity.

| AlexisZLS a răspuns:

Fay Cry, Call of duty, Watch Dogs, Assasins Creed si Battlefield.PS:Ia-ti si GTA V, FIFA, NFS din astea mai smechere

| LaMbRiU21 explică (pentru AlexisZLS):

GTA 5, FIFA, NFS am!

| joda14 a răspuns:

Salut! Eu ti as recomanda Far cry 4, call of duty advance warfare, assaassassin's creed unity si battlefield. Si aniper elit 3 e șmecher. Acum depinde cati bani poti sa consumi pentru jocuri

| LaMbRiU21 explică (pentru joda14):

Doar un joc nu 10

| coco280 a răspuns:

HostName: [TDM-DM] BPGZONE: World at War
Address: dm.bpgzone.ro:7777
Ping: 23
Mode: BpgZone © WaW
Map: San Andreas

Te Asteptam, un server unde chiar merita sa joci. [SA:MP]