| Eduard_3630 a întrebat:

Salutare tpu.Cine imi poate zice si mie niste jocuri single player shootere/adventure,strategy, si niste jocuri stil prince of persia 1, 2, 3.Am un pc mai vechi cam din 2006.Cine imi da cele mai multe jocuri cum am spus eu primeste FUNDA!

5 răspunsuri:
| LyonSsS a răspuns:

Vezi si aici www.ggames.ro ca e un site cu review-uri la foarte multe jocuri. Puse pe categorii, vezi ce iti place si ce iti merge ( vei gasi si cerinte de sistem) si baga mare.

| MasKatUl a răspuns:

Tyrant. Minecraft. League of Legends. HoE. Takeover. Medal of Honor. Sims...

| Eduard_3630 explică (pentru MasKatUl):

Nu-s cine stie jocurile alea.Eu joc chiar si GTA SAN ANDREAS dar pe alt pc.Pe pc asta am 512mb ram 284mb video.

| MasKatUl a răspuns (pentru Eduard_3630):

De curand m-am apucat de Assasin's Creed. Le-am cumparat pe toate.
Ai putea incerca. Merita.

| Eduard_3630 explică (pentru MasKatUl):

Pai e cam nou nu stiu daca o sa-mi mearga vreo parte dar voi incerca