| mediarpl a întrebat:

Cum pot salva salvarile sau unde le gasescde la GTA 5 PC.Am tot cautat si nu le gasesc. Vreau sa reinstalez Windows-ul si nu vreau sa o iau de la capat.
Multam si dau funda(nu stiu ce inseamna, la multi vad in mesaje ca da funda) happy

Răspuns Câştigător
| TheAndi22 a răspuns:

Intra la Documents - Rockstar Games - GTA V - Profile si salveaza-o pe ultima facuta de acolo happy

| mediarpl explică (pentru TheAndi22):

Are doar 2 foldere si un fisier: User Music, videos si fisierul setings.