| BraduRazvan a întrebat:

Salutare TPU big grin ce faceti? ei bine am o intrebare pentru voiwinking
Acum recent mi-am cumparat un host de SA:MP si caut un scripter bun si sa imi faca un Gm cum vreau eu...

Daca stiti unul sua chiar tu asta care imi citesti mesajul stii sa scriptezi in samp contacteaza-ma : Dark_Blood_elf@yahoo.com

(Rasplata 2 euro + funda big grin)

1 răspuns:
| AnDrEyUtZzZ a răspuns:

Nimeni nu iti face GM la comanda pe 2 euro. sa fim seriosi... acest lucru dureaza mult, poate dura chiar si 3-4 luni. Oricum GM-urile la comanda incep de la cel putin 10-15 euro si creste pretul dupa cerintele tale.