| StIlled a întrebat:

Dati-mi si mie linkul de la Cheat egine 6.1 Dragon city!

Fundita!

Răspuns Câştigător
| TheSkull a răspuns:

Crede-ma ca ti-am dat dar nu exista hack la acest joc majoritatea iti vor cere un cod care il iei de pe net si pentru al lua trebuie sa dai vreo 3 euro si restul trebuie sa dai like pe facebook la 20 de pagini si o sa iti dea tot o prostie dinaia cu 3 euro deci nu exista

2 răspunsuri:
| TheSkull a răspuns:

Ma Cheat endgine nu e facut pentru dragon city e doar un simplu program si sa stii ca si eu joc dragon city am lv 31 am cautat hackuri si u am gasit.

| StIlled explică (pentru TheSkull):

Imi dai si mie link de la hack si ai funda!

| TheSkull a răspuns (pentru StIlled):

Crede-ma ca ti-am dat dar nu exista hack la acest joc majoritatea iti vor cere un cod care il iei de pe net si pentru al lua trebuie sa dai vreo 3 euro si restul trebuie sa dai like pe facebook la 20 de pagini si o sa iti dea tot o prostie dinaia cu 3 euro deci nu exista