| Motroc_Gabriel_1996 a întrebat:

De curand am cumparat acest mouse http://www.altex.ro/mouse-gaming-zalman-zm-m350-2000-dpi -negru-mouse-pad pentru gaming. Eu joc foarte mult Call of Duty si SAMP... Este bun pentru jocuri? Sau ar fi trebuit sa aleg altceva?
Va rog raspundeti doar daca stiti ceva despre gaming. Dau funda pentru mai multe explicatii.

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Da este bun pentru gaming, scria si la comentarii. Eu zic ca este foarte bun la pretul ala. Ai facut alegerea corecta big grin! Bafta!