| Jnitzelby a întrebat:

De un timp ma joc minecraft dar am inceput sa ma plictisesc. As vrea sa trec la un alt nivel si acesta ar fi tekit.
Pentru tekit iti trebuie minecraft original? si daca nu de unde as putea descarca.

Răspuns Câştigător
| CobraAce a răspuns:

Iti trebuie Minecraft original, dar te-as sfatui sa ti-l cumperi pentru. ca iti da o gramada de posibilitati noi cum ar fi sa joci versiunile noi inainte de a aparea.

1 răspuns:
| CobraAce a răspuns:

Da, iti trebuie Minecraft premium dar te-as sfatui sa ti-l cumperi, face toti banii.