| VyouLee a întrebat:

Sal, cred ca toți jucătorii de minecraft știu ce-i ăla TEKIT, nu-i așa?
Deci, eu aș vrea sa aflu cum să fac un server de TEKIT. Nu are importanță cum, prin HAMACHI sau prin altceva, dar vreau să joc cu colegii mei de clasă. Mă ajută cineva?

2 răspunsuri:
| DaftPunk a răspuns:

Puteti sa intrati pe un server gol sau cu mai putini jucatori, si sa va jucati acolo.

| VyouLee explică (pentru DaftPunk):

Da, m-am gandit si eu la asta, doar ca eu caut un server de tekkit, minecraft obisnuit cu tekkit nu se combina... d'aia eu caut anume un server de tekkit