| Pavel_Ciobanu_1990 a întrebat:

Salutare TPU, dragi uitilizatori stiti cumva ce jocuri imi ruleaza pc-ul meu
Intel(R) Pentium (R) 4 CPU 3.00 GHz (2 CPUs ),~3.0 GHz
Memory : 1024
ATI RADEON 9600 Series
Manufacter : ATI Technologies
1024 x 768 ( 32 bit ) ( 85 Hz )
Sound : Speaker (C-Media PCI Audio Device.

Răspuns Câştigător
| Vabey a răspuns:

GTA SAN Andreeas GTA VICE CITY, GTA 3, poate Roblox si minecraft la 10-15 fps, Need for speed most wanted 2005, orice metin, plants vs zombies, Ford racing 3 (asta e mai greu de gasit) Etc. Cam atat stiu

3 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Am avut un PC cu specificatii asemanatoare acum ~8 ani laughing

| Babacu_Viorel_1962 a răspuns:

Suuuuuuper mario merge impecabil pe calculatorul tau.

| Vabey a răspuns:

Dar te sfatuiesc unul mai bun https://www.pcgarage.ro/cos/ acesta e cat de cat Dar poti sa cauti ce vrei pe acest site