| T3cHn0loGi3 a întrebat:

SALUTARE TPU! Eu vreau sa imi iau un telefon nou si nu stiu ce model sa aleg ma ajutati voi : intre nokia e71 replica si lg gd510

Răspuns Câştigător
| kimmy7 a răspuns:

Eu iti recomand mai mult Nokia e71 pentru ca eu din cate stiu Nokia este cel mai bun, plus ca LG gd510 este pe touch, touch-ul functioneaza o perioada si dupa poate deveni mai sensibil\sa functioneze mai greu. nu ma bag in opiniile ttale ca tu poate iti doresti mai mult LG gd510 thinking eu iti doresc un an nou fericit :*