| Crisstinutzza97 a întrebat:

am o intrebare voi dintre telefoanele acestea care ati alege?:nokia n8, nokia c3, samsung galaxy S? va rog frumos ajutati-ma ca vreau sa imi iau un telefon nou si nu stiu ce sa aleg dintre aceste 3 modele. FUNDA+vot

2 răspunsuri:
| emokyda98 a răspuns:

Samsung galaxy S

| Andreea_8672 a răspuns:

Eu le-am avut pe toate de aici laughing Cel mai bun mi s-a parut C3, tach-ul se strica repede, nu rezista.Dar am facut la C3 prostia de a nu il lasa la incarcat atunci cand l-am cumparat pentru ca vanzatorul a spus ca nu mai trebuie formatat 12 ore...ai grija si alege mereu NOKIA. E cel mai bun telefon! Bafta, fundabatting eyelashes