| serau999 a întrebat:

Imi plac jocurile astea cu ferma dar nu gasesc ce imi place mie, eu caut genul de jocuri care sa fie de descarcat si da iti cumperi o casa pentru fermier, hambare, plantezi copaci sa zicem ca si goodgame big farm de pe net daca il stiti sa fie de genul lui si daca stiti va rog sa imi spuneti si mie macar unul va rog ca imi plac foarte mult!
Funda!

2 răspunsuri:
| asman a răspuns:

Poti incerca jocul "Asman Evolve".
Il poti descarca de aici: http://asman.ro

| dan1998 a răspuns:

Poti incerca Farmerama(daca nu l-ai jucat pana acum)dar este online