| ChishorInC a întrebat:

Salutare TPU m-am apucat de cs:go de curand si la sfarsitul meciului se dau cuti, iar eu nu stiu ce sa fac sa primesc si eu o cutie sau un skin pls ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| edit28 a răspuns:

Sunt aleatori, la noroc. Ai dreptul la maxim 4-5 cadouri pe saptamana (fie skin, fie case). Cu cat joci mai mult, cu atat iti cresc sansele sa castigi un cadou la sfarsitul meciului, nu conteaza daca ai jucat decat 2 secunde din meci sau 10 minute, important e sa fi prezent la sfarsitul meciului.

Daca nu ai cumparat Operation Vanguard insa, nu vei avea parte de cadouri pentru [mission completed] si nici de cuti vanguard.

Skinurile care le poti castiga nu pot fi mai bune decat Restrictionat (Restricted, culoare mov la nume) si nu pot fi skinuri din cuti.