| FuFuVercetti a întrebat:

Salutare TPU (Metin2) Va rog spuneti-mi si mie cum se face un war mental perfect in pvp, ma refer in primul rand ce pietre sunt bune pentru arma armura, si ceva strategii de duel happy Dau funda tongue

Răspuns Câştigător
| JohnCena02 a răspuns:

Otel 15 15 15 15 pv colier, papuci 15 15 15 15 (chiar si 10 15 15 10 sau 10 10 10 etc macar sa aiba)si pv si cercei 15 15 15 15 sau 10 sau 15 10 si tot asa si semi-om sau fara pe arma pune putere (daca esti war)semi om si critica si pietre war sura ninja+4 sau+cat e max acl daca vr gramada sau fa-ti cate o arma fatala, patrundere, si piatra pentru rasa respectiva si pe armura vitalitate protectie si eschiva(in loc de vitalitate poti pune graba) bft funda?

| FuFuVercetti explică (pentru JohnCena02):

Pt. armele anti caracter e bine daca pun piatra anti caracter reintoarcere si lovitura fatala? si inca ceva o strategie de duel pentru razboinic mental stii? laughing

| JohnCena02 a răspuns (pentru FuFuVercetti):

Da e bine merge mai mult la sura dar e bine