| Alex80000 a întrebat:

Mi-am facut un server de metin2 si l-am urmat pe asta cum se face https://www.youtube.com/watch?v=O7L03M-VeJE am facut tot ce a facut si el dar nu am descarcat clientul ala am descarcat un client fara mc.txt adica cliemt by Inovice 2013 si cand vreau sa ma loghez imi da eroare la server ce sa fac am dezactivat firewall cel mai bun si rapid raspuns primeste Funda!

3 răspunsuri:
| Asian a răspuns:

Cauta alt tutorial

| Alex80000 explică (pentru Asian):

Am cautat altul dar clientul si toate astea ajuta-ma tu daca stii ca m-am uitat la altele dar e ca la el. Astept alt raspuns!

| AlphaKage a răspuns:

Alex, clientul lui Invoice nu e compatibil cu toate svf gasite pe internet trebuie sa faci niste setari sa se potriveasca, da-mi add pe mess : alpha. kage@yahoo.com si te ajut eu sa rezolvi problema