| DariusAmiRhABIBY a întrebat:

Salutare TPU mi-am instalat recent gta v si cand vreau sal lansez imi zice sa instalez dx 11 sau 10 le am instalat si tot nu merge va rog ajutati maa pls pc ul meu./ 16 gb rami placa video 2 gb procesor Intel R xenon 4 gpu! va rog daca ma puteti ajuta funda!

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Incearca un update la driver la placa video.

| alexboss2020 a răspuns:

Iti da cumva o eroare? Daca da spune cum se numeste!

| DariusAmiRhABIBY explică (pentru alexboss2020):

ERR_GFX_D3D_SWAPCHAIN_ALLOC_2. No DirectX 10 or adapter or runtime found please install latest DirectX runtime or instal a compatabile DirectX 10 or 10 video card

| Eduard_Cretu_1995 a răspuns:

Daca e luat de pe net e posibil sa nu fie bun. Totusi incearca sa ii inlocuiesti crack-ul sau sa descarci altulwinking