| Loghin0Mihai19 a întrebat:

Salutare TPU. Nu stie careva cum o cheama pe fata care apare in piesa Nirvana de la inna la secunda 0:37? https://www.youtube.com/watch?v=OfS1jFck8YQ

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Probabil dansa face parte dint-un grup de actori, agentie de modele etc care sunt imprumutati de obicei in anumite clipuri ale unor artisti, sau in cadrul unor receptii ale unor eveniment de tip vip etc
nu cred ca o poate identifica cineva, dupa chip si corp banuiesc ca vine din lumea modei, este slaba, inalta, fotogenica