| AlexBanderas98 a întrebat:

Salutare TPU, nu stiu daca am ales categoria potrivita dar sa vedem, as vrea si eu un program in care sa pot crea o introducere la un videoclip cu minecraft. As vrea sa fie ceva... uitati-va aici la inceput, https://www.youtube.com/watch?v=x8fLMyO1ryQ Dar diferit, nu cu poze sau filmari, as vrea sa fie ceva cu minecraft, evident, si sa fie ceva design nu cu poze sau altceva, si la sfarsit sa scrie numele meu, "AlexBanderas98".
Daca mi-ati putea da un link de download a unui program de genu asta sau daca stie cineva cum sa faca i-as fi foarte recunoscator.

1 răspuns:
| AnoNymUS10 a răspuns:

Picasa sau movie maker uitate pe yotobe cum se foloseste