| oOSmileoO a întrebat:

Hei TPU:3! Am o mica problema...as vrea sa invat cum sa fac screencaps, adica sa transform un videoclip in poze... Daca ezista un program sa ceva de genu sa imi dati un link cu el si instructiuni cum sa-l folosesc!

1 răspuns:
| andreeei a răspuns:

BSPlayer
1. Deschizi fisierul video pe care il vrei si apesi STOP sau PAUZA.
2. Click dreapta sau apesi-> MENU
3. Selectezi Capture Frame
5. Apoi save.
Asta e cel mai simplu mod, iti salvezi secventele pe care le vrei, pentru ca sa-ti dea tot vide-ul in poze, nu am auzit. bafta