| mariusEnt a întrebat:

Salutare TPU, pentru ca nu aveam ce face am luat 30 de random keys de pe g2a si am nimerit 3 jocuri de 2 ori,daca am incercat si al doilea cod pentru fiecare si deja il aveam, respectivele coduri daca le-as folosi pe alt cont de steam ar adauga in librarie acele jocuri?

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Da. Daca daca ai bagat acele key-uri pe un cont de steam si mai ai inca un key cu acelasi cod poti sa le bagi si pe alt cont chiar daca ai incercat pe al tau.

3 răspunsuri:
| Ax3LdeV a răspuns:

Le vinzi pe kinguin

| mariusEnt explică (pentru Ax3LdeV):

Pai pentru motivul asta intrebam, poate nu mai sunt bune acum ca am incercat sa le folosesc, dar deja le aveam

| Ax3LdeV a răspuns (pentru mariusEnt):

Daca nu le-ai activat e ok