| ClaudiuDovletiu a întrebat:

Pentru cine joaca OMSI Bus Simulator, am si eu o problema, de ce nu pot intra in joc dupa il instalez? Imi zice asta "OMSI was not activated correctly! Please AeroSoft Launcher for activation. If you have a question, please turn to Aerosoft support!" FUNDA pentru cel mai rapid raspuns! Va rog frumos!

Răspuns Câştigător
| nemaipomenit a răspuns:

Nu stiu poate din cauza la crack descarca si tu din alta parte dar sa stii ca nu este belea iti recomand driving simulator 2011 este super tare de oarece poti sa faci misiuni cu masina de politie, cu ambulanta, ai si masini de curse, ai si autobus cu care poti face misiuni.