| sp1tf1re a întrebat:

Pentru jucatorii de League of Legends care campion vi se pare cel mai bun sunt putin begginer dar stiu juca lol
deci Jinx vs Vel'koz Cine sa-l iau? Nu vreau sa primesc raspunsuri cu alti campioni doar sa stiu care este mai bun din cei sugerati de mai sus! Va multumesc.

1 răspuns:
| Coarna_Mihai_1990 a răspuns:

Eu nu-s begginer, iar cei doi campioni sunt de main-uri diferite, adica jinx ADC ( BOT ) si Vel`koz e Mag, mage ( MID ) daca tu joci de obicei adc alege jinx, daca joci mid alege vel`koz, oricum amandoi sunt foarte buni, eu jucand mult mid aleg Vel`koz Bafta!