| emipenet a întrebat:

Poate "duce" Fortnite laptopul HP EliteBook 8460p? Cel cu placa video integrata (Intel hd 3000) si procesor i5

Răspuns Câştigător
| BodoBog a răspuns:

Ca sa intelegi mai bine, uite un baiat care are acelasi LAPTOP cu acelasi processor si placa https://www.youtube.com/watch?v=FwFG_PoFa2s

9 răspunsuri:
| BodoBog a răspuns:

Salut,incearca sa imi spui ce fel de i5 are ca si cati GB RAM

| emipenet explică (pentru BodoBog):

2520m si 4gb de ram

| BodoBog a răspuns (pentru emipenet):

Stai fara griji ca va merge, dar la minim.

| emipenet explică (pentru BodoBog):

Dar oare cate fps vor fii? Pe un site imi spune ca vor fii in jur de 22fps

| emipenet explică (pentru BodoBog):

Wow, 30 fps? E foarte buun pentru mine, tinand cont ca eu joc in 30 fps pe telefon

| BodoBog a răspuns (pentru emipenet):

Eu zic ca vei putea juca...acum,incearca si tu si vezi. Succes!

| emipenet explică (pentru BodoBog):

Multumesc! Mi l-am pus aseara si o sa il incerc azi, sper sa mearga

| BodoBog a răspuns (pentru emipenet):

Sa imi spui si mie daca poti juca

| emipenet explică (pentru BodoBog):

Nu il pot juca, nu am dx 11 parca pentru placa asta video...e o prostie

| BodoBog a răspuns (pentru emipenet):

Ca sa intelegi mai bine, uite un baiat care are acelasi LAPTOP cu acelasi processor si placa https://www.youtube.com/watch?v=FwFG_PoFa2s