| Varatic_Alex_1995 a întrebat:

ro
Imi place foarte mult jocul shadow fight 2 (p-ru android), dar in Google Play Market nu este disponibil ca sa-l descarc, fiindca nu-i compatibil cu regiunea mea.
Imi poate cineva da un link de unde l-as putea descarca sau o metoda ca sa il instalez? Va rog!
OFER FUNDA! big grin

Răspuns Câştigător
| CristianCRS a răspuns:

Http://apps.evozi.com/apk-downloader/?id=com.nekki.shadowfight Click pe butonul albastru Generate Download Link apoi Click pe butonul Verde Click here to download com.nekki.shadowfight.
Se va downloada pe pc, apoi il pui in telefon si il instalezi ca orice alta aplicatie.

| Varatic_Alex_1995 explică (pentru CristianCRS):

Multumesc mult!

| CristianCRS a răspuns (pentru Varatic_Alex_1995):

Cu placere, la fel poti face cu orice aplicatie din google play, intrii pe pc pe play.google.com,alegi aplicatia si copiezi linkul ei, pe care il lipesti pe site-ul http://apps.evozi.com/apk-downloader/. Uite si un demo Video (si asa l-am facut pentru altcineva ) sa alegi HD https://www.youtube.com/watch?v=cSQtXEFRJsk

| Varatic_Alex_1995 explică (pentru CristianCRS):

O.K., dar am o problema. Cand dau pe Generate Download Link imi scrie ca
MA POTI AJUTA TE ROG!

| Varatic_Alex_1995 explică (pentru Varatic_Alex_1995):

Imi scrie cand dau sa apas pe
Imi spui TE ROG ce sa fac in acest caz?
Merci anticipat big grin

| CristianCRS a răspuns (pentru Varatic_Alex_1995):

Salut eu te ajut, dar nu vad ce iti scrie tie, nu ai scris ce iti apare, dar banuiesc ceva, incearca sa intrii pe play.google.com si logheaza-te folosing contul de gmail pe care il folosesti si pe telefon si apoi incearca sa vezi daca functioneaza. Daca nu fa un print screen sa vad despre ce e vorba.

| Varatic_Alex_1995 explică (pentru CristianCRS):

Uite care e chestia.
Daca intru de pe tableta pe google play si dau search la Shadow fight 2.
Nu imi da joaca, dar cateva prostii pe acolo. Dar cand intru in google play de pe PC, si caut joaca fara sa ma autentific cu accountul Google mi-o gaseste. Dupa asta ma conectez repede la Google si cand colo imi scrie mai sus ca nu e disponibila cu regiunea mea (Republica Moldova).Si cand am deschis primul link al tau am apasat pe Generate download link si imi dadea eroare.Dar dupa aceea am mai incercat peste vreo 2 zile si mergea, S-a downloadat.UN MARE THANKS TIE! In fine, crezi ca va merge pe tableta mea (evolio aria mini) acest joc, chiar daca nu se poate de descarcat de pe Google Play?

| CristianCRS a răspuns (pentru Varatic_Alex_1995):

Din specificatiile tabletei tale, nu ar trebui sa fie nici un fel de problema.La urma urmei nu te costa nimic acum dupa ce l-ai downloadat sa-l instalezi si sa il incerci happy

9 răspunsuri:
| Aw3SoMe a răspuns:

Ba la ala iti cere survey cred... Ia aci unu bun... Intra pe YouTube cauta CreeHack dai pe primul apooi dai pe link-u de la filmulet downloadezi intri pe app si doar atat. Dupa intri pe joc ( Shadow ) si iti cumperi ce vrei FREE. Bafta!

| Aw3SoMe a răspuns:

Aaaa scuze... Acum am vazut intrebarea... Eu iti dadusem Hack-ul laughing