| MihaelG a întrebat:

Salutare tuturor utilizatorilor acestui site minunat! Am și eu o întrebare:Sunt pe aici pe site cumva persoane care le au în ale jocului Dragon Mania Legenda? Dacă da am niște nelămuriri cu anumite lucruri din acest joc și poate că mă veți ajuta, Dacă sunt astfel de persoane îi rog să îmi răspundă și mie la niște întrebări și anume:1)Ce înseamnă aceste lucruri:Glowing Stump, Trainer Monument,Winged Victory,Shining Shield,Galgomor Blade,Dragonscale Banner și Glowing Dragon Egg aceste chestii putând fi câștigate în ligi! Aceste au fost nelămuririle mele! Dar eu nu vreau să aflu traducerile acestor cuvinte, ci la ce folosește fiecare în jocul Dragon Mania Legends! Va mulțumesc anticipat pentru ajutor! O noapte bună și mâine o zi plină de bucurie, și nu numai mâine ci toată viața dumneavoastră a tuturor să fie luminată și fără de probleme! Și scuzați-mă dacă nu am încadrat bine această întrebare, dar cred că aici de potrivește cel mai bine! P.S.(Jocul este pe telefon nu pe calculator ca să știți)deci pe Android!